Serwis AGD Nowy Wiśnicz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowym Wiśniczu

Naprawa AGD Nowy Wiśnicz. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowym Wiśniczu: ☎ 881256478. W nowowiśnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowy Wiśnicz. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowego Wiśnicza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowowiśnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Wiśniczu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Wiśnicza i okolicy. Nowowiśnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowowiśnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Wiśniczu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowowiśnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowy Wiśnicz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!