Serwis AGD Nowy Staw

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowym Stawie

Naprawa AGD Nowy Staw. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowym Stawie: ☎ 570273440. W nowostawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowy Staw. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowego Stawu i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowostawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Stawie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Stawu i okolicy. Nowostawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowostawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Stawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowostawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowy Staw

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!