Serwis AGD Nowy Korczyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowym Korczynie

Naprawa AGD Nowy Korczyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowym Korczynie: ☎ 570273440. W nowokorczyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowy Korczyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowego Korczyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowokorczyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Korczynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Korczyna i okolicy. Nowokorczyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowokorczyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Korczynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowokorczyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowy Korczyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie buskim:
agdswietokrzyskie.pl/buski.html