Serwis AGD Nowogrodziec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowogrodźcu

Naprawa AGD Nowogrodziec. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowogrodźcu: ☎ 570273440. W nowogrodzieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowogrodziec. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowogrodźca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowogrodziecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowogrodźcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowogrodźca i okolicy. Nowogrodziecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowogrodzieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowogrodźcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowogrodzieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowogrodziec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!