Serwis AGD Nowe Warpno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowym Warpnie

Naprawa AGD Nowe Warpno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowym Warpnie: ☎ 570273440. W nowowarpieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowe Warpno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowego Warpna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowowarpieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Warpnie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Warpna i okolicy. Nowowarpieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowowarpieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Warpnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowowarpieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowe Warpno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!