Serwis AGD Nowe Skalmierzyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowych Skalmierzycach

Naprawa AGD Nowe Skalmierzyce. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowych Skalmierzycach: ☎ 570273440. W nowoskalmierzyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowe Skalmierzyce. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowych Skalmierzyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowoskalmierzycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowych Skalmierzycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowych Skalmierzyc i okolicy. Nowoskalmierzycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowoskalmierzyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowych Skalmierzycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowoskalmierzyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowe Skalmierzyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!