Serwis AGD Nowe Brzesko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowym Brzesku

Naprawa AGD Nowe Brzesko. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowym Brzesku: ☎ 881256478. W nowobrzeskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowe Brzesko. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowego Brzeska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowobrzeski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Brzesku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Brzeska i okolicy. Nowobrzeska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowobrzeskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Brzesku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowobrzeskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowe Brzesko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!