Serwis AGD Nowa Słupia

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nowej Słupi

Naprawa AGD Nowa Słupia. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nowej Słupi: ☎ 570273440. W nowosłupskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowa Słupia. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nowej Słupi i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowosłupski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowej Słupi. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowej Słupi i okolicy. Nowosłupska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowosłupskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowej Słupi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowosłupskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowa Słupia

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie kieleckim:
agdswietokrzyskie.pl/kielecki-wschodni.html