Serwis AGD Nałęczów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Nałęczowie

Naprawa AGD Nałęczów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Nałęczowie: ☎ 570273440. W nałęczowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nałęczów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Nałęczowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nałęczowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nałęczowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nałęczowa i okolicy. Nałęczowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nałęczowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nałęczowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nałęczowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nałęczów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!