Serwis AGD Młynary

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Młynarach

Naprawa AGD Młynary. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Młynarach: ☎ 575175805. W młynarskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Młynary. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Młynar i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Młynarski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Młynarach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Młynar i okolicy. Młynarska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez młynarskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Młynarach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z młynarskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Młynary

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!