Serwis AGD Mirosławiec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Mirosławcu

Naprawa AGD Mirosławiec. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Mirosławcu: ☎ 570273440. W mirosławieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mirosławiec. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Mirosławca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mirosławiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mirosławcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mirosławca i okolicy. Mirosławiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mirosławieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mirosławcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mirosławieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mirosławiec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!