Serwis AGD Miłosław

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Miłosławiu

Naprawa AGD Miłosław. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Miłosławiu: ☎ 570273440. W miłosławskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miłosław. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Miłosławia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miłosławski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miłosławiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miłosławia i okolicy. Miłosławska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miłosławskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miłosławiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miłosławskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miłosław

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!