Serwis AGD Miłomłyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Miłomłynie

Naprawa AGD Miłomłyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Miłomłynie: ☎ 575175805. W miłomłyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miłomłyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Miłomłyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miłomłyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miłomłynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miłomłyna i okolicy. Miłomłyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miłomłyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miłomłynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miłomłyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miłomłyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!