Serwis AGD Miłakowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Miłakowie

Naprawa AGD Miłakowo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Miłakowie: ☎ 575175805. W miłakowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miłakowo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Miłakowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miłakowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miłakowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miłakowa i okolicy. Miłakowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miłakowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miłakowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miłakowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miłakowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!