Serwis AGD Mieszkowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Mieszkowicach

Naprawa AGD Mieszkowice. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Mieszkowicach: ☎ 570273440. W mieszkowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mieszkowice. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Mieszkowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mieszkowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mieszkowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mieszkowic i okolicy. Mieszkowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mieszkowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mieszkowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mieszkowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mieszkowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!