Serwis AGD Miękinia

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Miękini

Naprawa AGD Miękinia. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Miękini: ☎ 570273440. W miękińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miękinia. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Miękini i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miękiński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miękini. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miękini i okolicy. Miękińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miękińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miękini. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miękińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miękinia

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!