Serwis AGD Miejska Górka

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Miejskiej Górce

Naprawa AGD Miejska Górka. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Miejskiej Górce: ☎ 570273440. W miejskogóreckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miejska Górka. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Miejskiej Górki i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miejskogórecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miejskiej Górce. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miejskiej Górki i okolicy. Miejskogórecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miejskogóreckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miejskiej Górce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miejskogóreckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miejska Górka

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!