Serwis AGD Międzylesie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Międzylesiu

Naprawa AGD Międzylesie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Międzylesiu: ☎ 570273440. W międzyleskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Międzylesie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Międzylesia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Międzyleski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Międzylesiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Międzylesia i okolicy. Międzyleska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez międzyleskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Międzylesiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z międzyleskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Międzylesie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!