Serwis AGD Michałowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Michałowie

Naprawa AGD Michałowo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Michałowie: ☎ 570273440. W michałowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Michałowo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Michałowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Michałowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Michałowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Michałowa i okolicy. Michałowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez michałowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Michałowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z michałowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Michałowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!