Serwis AGD Miasteczko Krajeńskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Miasteczku Krajeńskim

Naprawa AGD Miasteczko Krajeńskie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Miasteczku Krajeńskim: ☎ 570273440. W miasteckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miasteczko Krajeńskie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Miasteczka Krajeńskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miastecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miasteczku Krajeńskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miasteczka Krajeńskiego i okolicy. Miastecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miasteckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miasteczku Krajeńskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miasteckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miasteczko Krajeńskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!