Serwis AGD Maszewo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Maszewie

Naprawa AGD Maszewo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Maszewie: ☎ 570273440. W maszewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Maszewo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Maszewa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Maszewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Maszewie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Maszewa i okolicy. Maszewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez maszewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Maszewie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z maszewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Maszewo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!