Serwis AGD Małogoszcz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Małogoszczy

Naprawa AGD Małogoszcz. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Małogoszczy: ☎ 570273440. W małogoskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Małogoszcz. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Małogoszczy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Małogoski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Małogoszczy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Małogoszczy i okolicy. Małogoska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez małogoskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Małogoszczy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z małogoskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Małogoszcz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie jędrzejowskim:
agdswietokrzyskie.pl/jedrzejowski.html