Serwis AGD Lwówek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Lwówku

Naprawa AGD Lwówek. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Lwówku: ☎ 570273440. W lwóweckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lwówek. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Lwówka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lwówecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lwówku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lwówka i okolicy. Lwówecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lwóweckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lwówku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lwóweckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lwówek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!