Serwis AGD Lubycza Królewska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Lubyczy Królewskiej

Naprawa AGD Lubycza Królewska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Lubyczy Królewskiej: ☎ 570273440. W lubyczańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lubycza Królewska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Lubyczy Królewskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lubyczański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lubyczy Królewskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lubyczy Królewskiej i okolicy. Lubyczańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lubyczańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lubyczy Królewskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lubyczańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lubycza Królewska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!