Serwis AGD Lubień Kujawski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Lubieniu Kujawskim

Naprawa AGD Lubień Kujawski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Lubieniu Kujawskim: ☎ 570273440. W lubieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lubień Kujawski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Lubienia Kujawskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lubieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lubieniu Kujawskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lubienia Kujawskiego i okolicy. Lubieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lubieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lubieniu Kujawskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lubieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lubień Kujawski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!