Serwis AGD Łopuszno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Łopusznie

Naprawa AGD Łopuszno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Łopusznie: ☎ 570273440. W łopuszańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łopuszno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Łopuszna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łopuszański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łopusznie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łopuszna i okolicy. Łopuszańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łopuszańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łopusznie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łopuszańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łopuszno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie kieleckim:
agdswietokrzyskie.pl/kielecki.html