Serwis AGD Łobżenica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Łobżenicy

Naprawa AGD Łobżenica. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Łobżenicy: ☎ 570273440. W łobżenickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łobżenica. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Łobżenicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łobżenicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łobżenicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łobżenicy i okolicy. Łobżenicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łobżenickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łobżenicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łobżenickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łobżenica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!