Serwis AGD Lidzbark

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Lidzbarku

Naprawa AGD Lidzbark. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Lidzbarku: ☎ 575175805. W lidzbarskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lidzbark. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Lidzbarka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lidzbarski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lidzbarku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lidzbarka i okolicy. Lidzbarska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lidzbarskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lidzbarku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lidzbarskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lidzbark

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!