Serwis AGD Leśnica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Leśnicy

Naprawa AGD Leśnica. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Leśnicy: ☎ 570273440. W leśnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Leśnica. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Leśnicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Leśnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Leśnicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Leśnicy i okolicy. Leśnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez leśnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Leśnicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z leśnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Leśnica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!