Serwis AGD Łaszczów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Łaszczowie

Naprawa AGD Łaszczów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Łaszczowie: ☎ 570273440. W łaszczowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łaszczów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Łaszczowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łaszczowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łaszczowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łaszczowa i okolicy. Łaszczowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łaszczowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łaszczowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łaszczowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łaszczów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!