Serwis AGD Łabiszyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Łabiszynie

Naprawa AGD Łabiszyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Łabiszynie: ☎ 570273440. W łabiszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łabiszyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Łabiszyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łabiszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łabiszynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łabiszyna i okolicy. Łabiszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łabiszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łabiszynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łabiszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łabiszyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!