Serwis AGD Książ Wielkopolski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Książu Wielkopolskim

Naprawa AGD Książ Wielkopolski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Książu Wielkopolskim: ☎ 570273440. W ksiąskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Książ Wielkopolski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Książa Wielkopolskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ksiąski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Książu Wielkopolskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Książa Wielkopolskiego i okolicy. Ksiąska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ksiąskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Książu Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ksiąskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Książ Wielkopolski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!