Serwis AGD Krynica Morska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Krynicy Morskiej

Naprawa AGD Krynica Morska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Krynicy Morskiej: ☎ 570273440. W krynickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Krynica Morska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Krynicy Morskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Krynicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Krynicy Morskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Krynicy Morskiej i okolicy. Krynicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez krynickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Krynicy Morskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z krynickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Krynica Morska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!