Serwis AGD Koźminek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Koźminku

Naprawa AGD Koźminek. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Koźminku: ☎ 570273440. W koźmineckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Koźminek. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Koźminka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Koźminecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Koźminku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Koźminka i okolicy. Koźminecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez koźmineckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Koźminku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z koźmineckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Koźminek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!