Serwis AGD Koźmin Wielkopolski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Koźminie Wielkopolskim

Naprawa AGD Koźmin Wielkopolski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Koźminie Wielkopolskim: ☎ 570273440. W koźmińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Koźmin Wielkopolski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Koźmina Wielkopolskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Koźmiński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Koźminie Wielkopolskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Koźmina Wielkopolskiego i okolicy. Koźmińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez koźmińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Koźminie Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z koźmińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Koźmin Wielkopolski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!