Serwis AGD Kowalewo Pomorskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kowalewie Pomorskim

Naprawa AGD Kowalewo Pomorskie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kowalewie Pomorskim: ☎ 570273440. W kowalewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kowalewo Pomorskie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kowalewa Pomorskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!



Kowalewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kowalewie Pomorskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kowalewa Pomorskiego i okolicy. Kowalewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kowalewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kowalewie Pomorskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kowalewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kowalewo Pomorskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!