Serwis AGD Kołaczyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kołaczycach

Naprawa AGD Kołaczyce. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kołaczycach: ☎ 570273440. W kołaczyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kołaczyce. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kołaczyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kołaczycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kołaczycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kołaczyc i okolicy. Kołaczycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kołaczyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kołaczycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kołaczyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kołaczyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!