Serwis AGD Kłodawa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kłodawie

Naprawa AGD Kłodawa. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kłodawie: ☎ 570273440. W kłodawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kłodawa. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kłodawy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kłodawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kłodawie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kłodawy i okolicy. Kłodawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kłodawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kłodawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kłodawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kłodawa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!