Serwis AGD Klimontów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Klimontowie

Naprawa AGD Klimontów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Klimontowie: ☎ 570273440. W klimontowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Klimontów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Klimontowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Klimontowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Klimontowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Klimontowa i okolicy. Klimontowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez klimontowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Klimontowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z klimontowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Klimontów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie sandomierskim:
agdswietokrzyskie.pl/sandomierski.html