Serwis AGD Kłecko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kłecku

Naprawa AGD Kłecko. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kłecku: ☎ 570273440. W kłeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kłecko. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kłecka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!



Kłecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kłecku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kłecka i okolicy. Kłecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kłeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kłecku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kłeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kłecko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!