Serwis AGD Kazimierz Dolny

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kazimierzu Dolnym

Naprawa AGD Kazimierz Dolny. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kazimierzu Dolnym: ☎ 570273440. W kazimierskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kazimierz Dolny. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kazimierza Dolnego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kazimierski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kazimierzu Dolnym. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kazimierza Dolnego i okolicy. Kazimierska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kazimierskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kazimierskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kazimierz Dolny

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!