Serwis AGD Kąty Wrocławskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kątach Wrocławskich

Naprawa AGD Kąty Wrocławskie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kątach Wrocławskich: ☎ 570273440. W kąckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kąty Wrocławskie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kąt Wrocławskich i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kącki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kątach Wrocławskich. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kąt Wrocławskich i okolicy. Kącka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kąckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kątach Wrocławskich. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kąckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kąty Wrocławskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!