Serwis AGD Kańczuga

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kańczudze

Naprawa AGD Kańczuga. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kańczudze: ☎ 570273440. W kańczuskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kańczuga. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kańczugi i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kańczuski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kańczudze. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kańczugi i okolicy. Kańczuska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kańczuskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kańczudze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kańczuskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kańczuga

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!