Serwis AGD Kamieniec Ząbkowicki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kamieńcu Ząbkowickim

Naprawa AGD Kamieniec Ząbkowicki. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kamieńcu Ząbkowickim: ☎ 570273440. W kamienieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kamieniec Ząbkowicki. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kamieńca Ząbkowickiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kamieniecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kamieńcu Ząbkowickim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kamieńca Ząbkowickiego i okolicy. Kamieniecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kamienieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kamieńcu Ząbkowickim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kamienieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kamieniec Ząbkowicki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!