Serwis AGD Kamień Krajeński

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kamieniu Krajeńskim

Naprawa AGD Kamień Krajeński. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kamieniu Krajeńskim: ☎ 570273440. W kamieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kamień Krajeński. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kamienia Krajeńskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kamieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kamieniu Krajeńskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kamienia Krajeńskiego i okolicy. Kamieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kamieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kamieniu Krajeńskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kamieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kamień Krajeński

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!