Serwis AGD Kałuszyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kałuszynie

Naprawa AGD Kałuszyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kałuszynie: ☎ 570273440. W kałuszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kałuszyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kałuszyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kałuszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kałuszynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kałuszyna i okolicy. Kałuszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kałuszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kałuszynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kałuszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kałuszyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!