Serwis AGD Kalisz Pomorski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Kaliszu Pomorskim

Naprawa AGD Kalisz Pomorski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Kaliszu Pomorskim: ☎ 570273440. W kaliskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kalisz Pomorski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Kalisza Pomorskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kaliski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kaliszu Pomorskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kalisza Pomorskiego i okolicy. Kaliska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kaliskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kaliszu Pomorskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kaliskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kalisz Pomorski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!