Serwis AGD Józefów nad Wisłą

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Józefowie nad Wisłą

Naprawa AGD Józefów nad Wisłą. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Józefowie nad Wisłą: ☎ 570273440. W józefowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Józefów nad Wisłą. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Józefowa nad Wisłą i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Józefowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Józefowie nad Wisłą. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Józefowa nad Wisłą i okolicy. Józefowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez józefowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Józefowie nad Wisłą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z józefowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Józefów nad Wisłą

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!