Serwis AGD Jedlicze

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Jedliczu

Naprawa AGD Jedlicze. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Jedliczu: ☎ 570273440. W jedlickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Jedlicze. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Jedlicza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Jedlicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Jedliczu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Jedlicza i okolicy. Jedlicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez jedlickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Jedliczu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z jedlickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Jedlicze

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!