Serwis AGD Jaworzyna Śląska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Jaworzynie Śląskiej

Naprawa AGD Jaworzyna Śląska. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Jaworzynie Śląskiej: ☎ 570273440. W jaworzyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Jaworzyna Śląska. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Jaworzyny Śląskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Jaworzyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Jaworzynie Śląskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Jaworzyny Śląskiej i okolicy. Jaworzyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez jaworzyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Jaworzynie Śląskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z jaworzyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Jaworzyna Śląska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!